+90 212 570 68 45

Yat Kiralama

Yat Kiralama

Özel yat kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen konuklar, sizlere müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan bahsetmek istiyorum. Özel yat kiralama hizmetinde kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmakta olup oldukça keyif alacağınız bir yat kiralama hizmetinden faydalanabileceğinizi belirtmek isteriz. Hem sevdiklerinizle iyi vakit geçirip eğlenmek hem de mavi yolculuk yaparak enerji depolamak için bizi tercih edebilirsiniz. Arkadaş çevreniz, dostalarınız, akrabalarınız belki de en değer verdiğiniz bay ya da bayan arkadaşınız…. Yanınızda kim ile gelmek isterseniz isteyin sizler için özenle hazırlamış olduğumuz yemek menüsü ve kişiye özel hizmet kriterlerinden son derece memnun kalacağınız konusunda garanti verebiliriz.

Yatlarımız

Yatlarımız farklı kategorilerde ve iç bölüm olarak kalabalık kitlenize göre faydalanabileceğiniz standartlara uygundur. Gulet filomuzu sizlere sunarken ultra lüks, lüks, standart plus veya standart gulet tercihlerine yönelik seçim yapabilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Ahşap motorlu ve yelkenli bu yatlar geleneksel tarz imal edilmiş yat türleri arasında kendini göstermektedir. Sizden gelen talepler doğrultusunda filomuza eklenen motor yatlar da son zamanların en beğenilen tercihleri listesinde kendini göstermektedir.

Yüksek güvenlik standartlarına sahip bu yatlar 15 metre ile 40 metre arası değişen boya sahiptir.  3 ile 16 kabin ya da 2 ila 9 mürettebat arası değişime müsaade eden seçeneklerimizi le sizde beklenilen etkili performansı vermeyi birincil hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız.

Teknede Yaşam

Yat ile tur programına katılarak seçtiğiniz program dahilinde mavi yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Günlük 4 saati aşmayacak koy ziyaretleri eşliğinde mürettebatımız sizlerin keyifli zaman geçirebilmenize imkan tanıyabilmektedirler. 2 ya da 3 koy göz önüne alınarak gerçekleştirilen turlar sayesinde kaliteli bir tur keyfi yapmanın hazzını duyumsayabilirsiniz. En son ziyaret edilen koyda geceyi geçirmeniz mümkündür. Hava koşullarına bağlı olarak zaman zaman yelkenli açılarak da yolculuğun seyrine devam edilebilmektedir.

Tüm guletler müşteri memnuniyetini sağlayacak su sporları ve tekne hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilirler. Servis botları, basit olta takımları, oyun setleri, şnorkerler guletlerin tümünde vardır. Aynı zamanda rüzgar sörfü, kano ya da daha farklı su sporları yapmak istediğinizde gerekli yardımı sağlayabilmekteyiz. Ringo, banana, su kayağı ya da jet ski gibi su sporlarını yapma tercihlerinizde ücreti karşılığında istediğiniz hizmetten faydalanabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Teknenin demir attığı koylarda farklı yerleri görebilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Çam ormanı yürüyüşleri, tarihi yerleri görme ya da sahil şeridinde kısa ziyarette bulunabileceğiniz yerler sizi eğlendirebilecek aktiviteler arasındadır. Deniz severler için yüzme keyfini çıkarmanın da tam zamanı denebilir bu demirleme anlarına. Su sporu olarak dalış yapmak da ayrı bir keyif verecektir. Bazı zamanlarda kitap okuyup doğanın sesini dinlemek isteyebilir, kısa bir şekerleme yapmanın keyfini yaşamak isteyebilirsiniz. Güneşin tadını çıkarıp D vitamini en bolundan vücuda depolamak içinde harika bir zaman dilimidir bu duraklar. Dileyenler için kara turları düzenlenerek demir atılan bölgede gezilecek yerleri keşfe çıkmanın tadı da yaşanabilir. Her durumda sizlerin taleplerine göre adım atılarak keyifli zaman geçirmenizi birinci önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Yiyecek ve İçecekler

Deniz yolculuğu boyunca yeme içme ihtiyaçlarınız için gerekli tüm hazırlıklar yapılmaktadır. Ayrıca farklı lezzet severler için deniz balığı güzel olan koylarda önerebileceğimiz restoranlarda deniz balığı yiyebilirsiniz. Sizin tercihlerinize yönelik hazırlanan menülerden de faydalanabilirsiniz. Akşam menüleri balık ve et türü seçenekleri ve leziz Yunan ve Türk meze çeşitleri ile sofranızı süslemektedir. Sürpriz ek hazırlıklarımızı da çok beğeneceğinizi garanti edebiliriz. Bu konuda yetenekli şeflerimizin elini tadına hayran kalabileceksiniz. Sizler için yasaklı yiyecekler ya da alerjen etkisi bulunan herhangi bir yiyecek türü varsa önceden belirtmeniz durumunda gerekli tüm hazırlıklar eşliğinde size mavi turun keyfini en ölümsüz şekilde çıkarabilme olanağı tanıyabilmekteyiz.


Yat Kiralama Sıkça Sorulan Sorular