+90 212 570 68 45

Özel Yat Kiralama Destinasyon Karadağ

Özel Yat Kiralama Destinasyon Karadağ

KARADAĞ

BUDVA: Yelken severlerin vazgeçemediği bir yerdir Budva. Bu kasabada bir iki gün kalıp kendini iyi hissedebileceğiniz oteller, barlar ve alışveriş merkezlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Birçok farklı plajı ile sevilen bu yerde Guvence ve küçük kumsal tercihinizle ziyaretlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda kafetaryaları ile de beğeniyi üzerlerine toplamaktadır. Ulcinj görmeden geçmek istemeyeceğiniz kadar özel konumu ile sizleri etkilemektedir. Velika Plaza da upuzun kumsalı ile etkileyici konumundan ödün vermemektedir. Valdanos koyu ile zeytin ağaçlarının keyfini çıkarırken, Ada Bojana kumsalına hayranlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

BAR: Farklı pek çok kültürün bir arada yaşadığı kültürel bir yerdir Bar. Kültürel miraslarla günümüze kadar gelmiştir. Haj Nehaj Kalesi ve Kral Nikola Kalesi ziyaretlerinde bulunarak antik kent özelliği taşıyan tarihsel ve kültürel anıt görebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Birçok manastır ve kilise bulabileceğiniz bu yerde kuşların yaşam sahası olan Skadar Gölü ziyaretini de zevkle gerçekleştirebilirsiniz.

TIVAT: Boka Kotarska koyunun orta kesimindeki Tıvat bölgenin genç kentlerinden biridir. İlgi çekici yer ziyaret etmek isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği zengin görünüm ile hayalinizdeki tatili burada gerçekleştirebilirisiniz. Turistik yer olarak bu bölgede öncelikle Sv. Nikola adası, Gonja Lastva, Tivat, Çiçek Adası, 300 m yükseklikteki eski merkez, muhteşem plajları ( Plavi Horizonti’nin plajı) görmelisiniz. Kaliman limanı da bölgenin bilindik ve değerli limanları arasındadır.

KOTOR: Tüccar ve ünlü denizcilerin şehri olarak bilinmektedir. Karadağ’ın güzel koyları liste başını çekmektedir. Kotor ve çevresi Venedik Cumhuriyeti egemenliğinde olup mimari değeri büyüktür. Dar sokakları ve meydanları ile dikkat çekiciliği elden bırakmayan şehir Romtraçanın anıtı ve Saint Tryphon Katedrali ile beğenilmektedir. Akdeniz’in beğenilen manzaralarından biri olan Orjen ve Lovcen bölgesindeki kireç taşı çıkıntıları da bu bölgededir. Doğal güzelliği ve tarihsel kalıntıları ile burası birçok kişinin gezmeden geçmek istemeyeceği yerler arasında kendini belli etmektedir.

HERCEG NOVI: 1382 yılı itibari ile kurulan kent her mevsim güneşli oluşu ile değerlidir. Güneş Şehri lakabı ile de anıldığı doğrudur. Merkezi Stari Grad olup Fortal Spanjola ve Forte Forte Mare şehir kültürünün parçaları arasındadır. Şehirde tropik çiçeklere rastlamak da mümkündür.Sarı ve yeşil mimozalar Ocak Ayı sonunda kokusunu tüm şehre hissettirmektedir. Çiçekleri yansıtan Proznik Mimoza festivali çok beğenilmektedir. Yaz sezonlarında da şehirde turist çekiciliğini arttırmak amacıyla birçok festival organize edilmiştir.