+90 212 570 68 45

Kabin Kiralama Genel Bilgiler

Kabin Kiralama Genel Bilgiler

Kabin Kiralama- Kesin Deparı Olan Broşür Sistemi Turları

Firma broşürümüzde yer alan çıkışı garanti olan Kabin kiralama tur programlarımızdan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz fiyatlarımız iki kişilik kabinde tek kişilik yani ferdi fiyatlardır. Avro cinsinden fiyatlandırma söz konusudur.

Tam pansiyon konaklama fiyat dahilindedir. Değerli yolcularımız, iki kişilik kabin içinde tek başlına seyahat etmek isterseniz yüzde 60 oranında fiyat farkı ödemeniz söz konusu olacaktır.

Kabin Kiralama için Gerekli Olan Prosedürler

 1. Teknelerimize ilk gün saat 15.30 itibariyle girişler yapılır. Servisimiz ile akşam yemeği ile açılmaktadır. Tekneden iniş ise, son gün 10.30 ile olmaktadır.
 2. İlk ve son tur günlerinde transfer günleri olduğundan konaklama limanda yapılmaktadır.
 3. Mavi yolculuk sırasında, ağırlıklı şekilde motor gücü ile seyri alınır. Hava ve rüzgarın koşulları bakımından gerekli görüldüğünde yelken gücü de kullanılmaktadır. Haftada iki defa yelken açılır.
 4. Kaptan, hava şartlarının gerekli kılması, rüzgar durumuna göre rotada, tur programı üzerinde değişiklik yapabilir. Bu durum misafirlerimizin güvenliği açısından gerekli bir durumdur. Öte yandan, 6,7 bofor rüzgar kuvvetinin olması durumunda seyir liman yetkilileri tarafından yasaklanabilir.
 5. Konuklarımızın, tekne dışından, tekneye alkollü ya da alkolsüz içecek getirmelerine izin verilmemektedir. İçecekler, ederi karşılığında, son derece uygun fiyatlara yatın barından temin edilebilir. İçecek ücretleri ise tur sonunda ödenmektedir.
 6. Firmamız dünyanın farklı yerlerinde faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak, dünyanın farklı ülkelerinden teknelerimize misafir gelebilir. Yeni insanlar tanımak, farklı ülkelerden ve kültürlerden insanlarla tanışmak için bu durum konuklarımız için bir şanstır. Misafirlerimize farklı kültürlerden gelen misafirlerimizin yaşam biçimleri ve alışkanları konusunda taahhüt veremeyiz. Buna yaş ortalaması da dahildir. 12 yaş altında çocuklar turlarımıza kabul edilmemektedir. Önerimiz, çocuklu misafirlerimizin özel tekne kiralama sistemlerimize katılmalarıdır. Filomuzda iki kabin olarak son derece boş seçeneklerle tekne seçeneklerimiz bulunmaktadır. Aileler kendilerine özel gulet tesisi hizmetlerimizden yararlanabilirler. Detaylar özel yat kiralama bölümümüzde.
 7. Kabir charter programlarımız yılların deneyimi ile sizlere sunulmaktadır. Tur programları önceden sizlere sunulduğu şekilde düzenlenir. Konuklarımızın özel durumlarında göre, kişiye özel değişiklikler yapılmaz.
 8. Tekneye girişte, misafirlerimize uyulması gereken kurallar anlatılır.
 9. 1 ile 2 numaralı kabin charter programlarında standart gulet kullanılır. Bu teknelerimizde ağırlıklı olarak iki kişilik yataklar bulunur. Twin ya da triple odası verilmez.
 10. Her kabin içinde, özel duş, wc, lomboz, ile küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler, ev tip sifonlu sistem olup, marina tipi pompalı, elektrikli de olabilir.
 11. Teknelerimizde can yelekleri, uluslararası güvenlik kurallarına uygun olarak, küçük bot ile can salı gibi, güvenlik donanımları ile elektronik aletler bulunmaktadır.
 12. 1 ile 2 numaralı tur programlarında kullanılan standart tip teknelerde, küçük elektronik aletlerinizi ortak kullanım alanında bulunan, jeneratör ve inventör ile şarj edebilirsiniz. 3 ile 5 numaralı tur programlarında kullanılan teknelerde ise, kabinlerin içinde 220 V elektrik prizi bulunmaktadır.
 13. Yatlarda koltukların kullanımı noktasında, basit özelliklerde olta takımları, şnorkel, paletler bulunur.
 14. Kabin kiralama turlarında, Türkiye ve yurtdışında liman, gümrükleme ile yakıt giderleri ücrete dahildir.