+90 212 570 68 45

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Harika bir çalışma ortamı sizleri bekliyor. Vipyattur.com olarak hayallerinizin ötesinde imkanlar sunmaktayız. Sizin de firmamıza yönelik büyük ve keyifle çalışabileceğiniz  bir iş hayaliniz varsa uzman ekibimiz arasında siz de yerinizi alabilirsiniz.

Firmamızı temsil edecek uzmanlar aramaktayız. Farklı departmanlarda çalışmak ve Vipyattur.com hızla büyüyen ekibi arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Lütfen özgeçmişinizi Vipyattur.com adresine gönderiniz.  İş fırsatlarımızı kaçırmak istemiyor ve profesyonel dünyamızdan haberdar olmak istiyorsanız aşağıda bulunan formu doldurarak bize gönderiniz.

Ekibimize katılan çalışma arkadaşlarımızın kurum kültürümüze ve iş adaptasyonuna en hızlı şekilde alışması amacıyla yeni işe başlayan arkadaşlarımızı genel işleyiş,iş akışı ve genel ihtiyaçlar hakkında bilgilendiriyoruz. Deneyimli ekibimiz arasından özel olarak seçilen çalışma arkadaşlarımız işe kolayca adapte olabilmeniz için gerekli desteği sağlamaktadır.

Ekibimizle aramızdaki bağı güçlendirmek amacıyla motive eden ve mükafatlandıran uygulamalarımız da bulunmaktadır. Başarılı hamleleri olan aktif olarak çalışan ve müşterilerimizin isteklerine uygun titiz şekilde hareket eden elemanlarımızı mükafatlandırmaktayız.

Vipyattur.com olarak gelişime önem vermekteyiz. Bu gelişim yolculuğunda ekibimizin her fırsatta yenilenmesi ve kendini geliştirmesi değişim ve dönüşümü için büyük bir çalışma yürütmekteyiz. Siz de geleceğinizi bizimle şekillendirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Aşağıda bulunan formdaki soruları gerekli şekilde doldurun ve yanıtlayın gönder tuşuna basın ve bize iletin. İnsan kaynakları ekibimiz gerekli dönüşümleri yapacaklardır.