+90 212 570 68 45

Hakkımızda

Hakkımızda

Vip Yatçılık, mavi yolculuk ile yat turizmi konusunda, ülkemizde öncü firmalardan biridir.

Firmamız, 2000 li yılların başında kurulmuştur. İlk günkü heyecan ve profesyonellik ile çalışmalarımıza özenle devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız destek ve bize her zaman güvenmeniz de firmamız için son derece önemlidir. Mavi tur misafirlerimize güven ve memnuniyetleri, ayrıca tavsiyeleri için teşekkür ederiz.

Vip Yatçılık olarak, bireysel olarak müşterilerine satış yapmak üzere, ayrıca, Türkiye, Avrupa Ülkeleri, dünyanın çeşitli bölgelerinde tur operatörlerinin mavi yolculuk programlarını da titizlikle ve başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Lisanslarımız ve Mali Güvencelerimiz

Vip Yatçılık, yat işletmeciliği yeterlilik sertifikasına sahip bir firmadır. Aynı zamanda, kira lisansı ile yabancı bayraklı yatları işletme yetkisine ve hakkına sahiptir.

Vip Yatçılık, Turizm Bakanlığı kontrolü ile denetimi altında faaliyet gösteren, lisanslı firmadır.

Şirket Unvanı –

Seyahat Acentesi Adı-

A grubu seyahat acentesi işletme belgesi-

Yat İşletme Belgesi-

Deniz Ticaret Odası DTO-

Ticaret Odası TO-

Vergi Dairesi-

Vergi Numarası-

Adres-

Telefon-

Elektronik İletişim Adresi-

Yayın Sorumlusu-

Yetkili Denetim Mercii

 

 

Ekip

Vip Yatçılık çalışanları, personeli, gerek iş deneyimleri, gerekse, aldıkları meslek içi eğitim noktasında, tam donanımlı şekilde misafirlerimize hizmet vermektedir. Firma olarak amacımız, Türkiye ile Yunan Adaları nda mümkün olan en mükemmel tatili sunmak, evlerinize unutamayacağınız anılarla dönmenizi sağlamaktadır. Siz değerli misafir adaylarımızı da en kısa zamanda görmeyi hedefliyoruz.

Hakkımızda