+90 212 570 68 45

Fotoğraf Galerisi

Mutlu Müşteriler

photo
Mehmet Arıcı
Harika bir tatil geçirdik. Vipyattur ekibine çok teşekkür ederim. O kadar ilgili bir ekip ki gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.
Zeynep Gencer
Vipyattur.com hizmetleri sayesinde çok keyifli bir tur geçirdik. İsteklerimizi karşılayan ve sürekli ilgilenen kaptanımız ve gemicimiz bizi en iyi şekilde ağırladılar.
Sezgin Aslaner
Tekne turu kiralamak isteyen kişilere tek önerim Vipyattur.com olacak. Sayelerinde hayatım boyunca unutamayacağım güzel bir tatil geçirdim.
Melek Özbayrak
Herşey için çok teşekkürler. Daha önce böyle bir hizmetten yararlanmadığım için çok pişmanım hem ekonomik maliyetlerle hem de konforlu bir tekne kiraladım çok sağolun.
Şenay Çetinkaya
Tur personelinin ilgisi harika. Bundan sonra farklı bir firmayı tercih etmeyi düşünmüyorum. Tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım.
Medine Aslan
Harika vakit geçirdiğim bir turdu. Hem ekip hem de kaptan çok güleryüzlü idi. Çok teşekkür ederim.
Şükran Gürsel
Mürettebat çok iyi ve ilgili. Daha öncede bu tur ile seyahat etmiştim. Çok memnun kaldım bu sebeple ikinci kez tatilimi onlarla yapmaya karar verdim iyiki tercih etmişim.
Can Yılmaz
Hizmetlerden çok memnun kaldım. Tüm isteklerim ile büyük bir titizlikle ilgilendiler. Hem aşçıya hem de kaptanınıza çok teşekkür edeirm.
Aydoğan Sezer
Servis elemanlarının güleryüzlü ve ilgili oluşu muhteşem. Çok rahat bir tatil geçirdim diyebilirim. İlgilerinden ve hizmetlerden çok memnun kaldım.
İlhan Söğüt
Bana ve aileme dört dörtlük bir tatil imkanı yaşatan Vipyattur.com ekibimine ne kadar teşekkür etsem az. Seneye de bu zamanlarda tekrar aynı turla tatil yapmayı planlıyoruz.

Blog

Blog makaleleri hakkında kısa bilgi alanı burada yer alacaktır.

photo
İş Ortaklarımız